V roku 2018 zaznamenal na obrazovkách TV Markíza mimoriadny úspech seriál Milenky, v ktorom stvárnili hlavné úlohy Táňa Pauhofová, Gabriela Marcinková, Antónia Lišková a Zuzana Norisová. O rok neskôr sa fanúšikovia dočkali vianočnej komédie Šťastný nový rok s totožnými predstaviteľkami, avšak v iných úlohách, pričom už onedlho príde do kín jej druhé pokračovanie!

Za voľným pokračovaním filmu Šťastný nový rok s podtitulom Dobro došli opäť stoja scenáristka a producentka Adriana Kronerová a režisér Jakub Kroner. Príbeh bude tentokrát pokračovať žiadosťou o ruku, kým dej filmu bol nakrúcaný v Chorvátsku. „Film sme nakrúcali v čase končiaceho lockdownu za prísnych opatrení. Bolo to dobrodružstvo a je malý zázrak, že sa to podarilo a nakrútilo bez ujmy,“ prezrádza Ján Koleník a pokračuje: „Som za to vďačný a nepovažujem to za samozrejmosť. Bola to moja jediná zahraničná cesta počas toho obdobia. Preto na to spomínam aj ako na dovolenku. Dúfam, že sa tá príjemná letná a dovolenková nálada prenesie aj na plátno kín,“ dodáva.

Nakrúcanie pokračovania filmu Šťastný nový rok ako rodinnú akciu vnímala aj herečka Gabika Marcinková. „Jednotku sme tvorili v Tatrách, kde som bola s manželom a našou vtedy päťmesačnou dcérou, za dvojkou sme cestovali až do Chorvátska pre zmenu s dvomi deťmi – dva a polročnou Emou a šesťtýždňovým Jakubom. Čiže väčšina mojej pozornosti smerovala k tomu, aby boli deti spokojné. Čo sa nám viac-menej darilo. No a stretnutie so štábom je pre mňa vždy mimoriadne príjemnou udalosťou. Producentka Adriana Kronerová vie okolo seba zhromaždiť ľudí, ktorí sú vlastne taká ďalšia rodina,“ hovorí.

Okrem zvučných hereckých mien z prvého filmu sa vo voľnom pokračovaní objavia aj ďalšie herecké legendy Dagmar Havlová a Jozef Vajda. Hviezdnu hereckú zostavu dopĺňajú vynikajúci zahraniční herci: Marco Bonini (Taliansko), Toni Gojanović a Goran Bogdan (Chorvátsko). Na novinku sa v kinách môžete tešiť už od 26. decembra!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Video: YouTube