Reality šou Farma už čoskoro otvorí svoje brány a privíta nových výhrychtivých Slovákov. Počas jedenásteho ročníka sa proti sebe postavia východniari versus západniari. Poznáme prvé detaily zo statku!

Farma 11 sa nezadržateľne blíži a čoskoro sa proti sebe postavia Slováci z východu a západu krajiny. Kým v predošlej farmárskej šou išlo o konflikt chudobných a bohatých, kedy na Záhorie dorazilo 23 účinkujúcich, tentokrát bude všetko inak.

Nezmenené ostane len obsadenie na moderátorskom poste. Hoci mnohí neprajníci dúfali, že sa na statok vráti Kvetka, vedenie televízie sa napokon opäť rozhodlo pre komičku Evelyn. Zmena však nastane v počte súťažiacich.

Na Farmu príde tentokrát len 16 výhrychtivých Slovákov, pričom osem bude pochádzať z východu a osem zo západu krajiny. Televízia pritom čoskoro predstaví mená a tváre súťažiacich, na ktorých sa môžete tešiť už onedlho. “Kto bude pracovitejší, odolnejší či statočnejší?” pýta sa televízia Markíza so slovami, že ten najlepší opäť získa krásnu výhru 75-tisíc eur.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: farma.markiza.sk │ Foto: Facebook/Farma, Instagram/evelynjefresh, farma11_official