Na televízne obrazovky sa opäť vracia markizácka reality šou Farma, ktorá bude už dvanástou v poradí. Mnohí diváci tak s napätím čakali na prvé upútavky so známou zvučkou, ktorá je už dlhé roky symbolom relácie. Aj keď ešte nebola odvysielaná ani prvá epizóda, Slováci už poriadne hromžia!

Farma 12 bude opäť pod taktovkou komičky Evy “Evelyn“ Kramerovej, ktorá sa čoraz viac pasuje do úlohy rozhodcu medzi farmármi. Súťažiaci opäť zabojujú o krásnu finančnú výhru v hodnote 75-tisíc eur a sme si istí, že aj v tejto sérií nebude núdza o zápletky, hádky, romániky, či dokonca vzťahy.

Témou novej série bude Mesto verzus Dedina, ktorá sa stala kameňom úrazu ešte pred odvysielaním prvej epizódy reality šou. Slovákom sa totiž nepáči, že tvorcovia sa snažia opäť rozdeliť spoločnosť v ťažkých časoch, ktoré sú spojené s pandémiou koronavírusu. Celou krajinou sa totiž šíri heslo v znení: ,,Spolu to zvládneme.“ Formát reality šou sa však má snažiť o presný opak. Pod upútavkou sa tak objavili desiatky nahnevaných komentárov.

Komenáre Slovákov

MESTO

DEDINA

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Farma  |  Foto: FB/Farma, IG/evelynjefresh  |  Video: Streamable.com