Koncom augusta spustila TV Markíza vysielanie dvanástej série reality šou Farma, kde sa proti sebe postavilo dvadsať súťažiacich, z toho prvá polovica pochádzala z dedín a druhá z miest. Po viac ako troch mesiacoch tvrdého boja však súťaž prišla do veľkolepého finále, kde o výhru 75 000 € bojovali po kontroverznom semifinále poslední traja farmári.

Uplynulý piatok patril hlavný vysielací čas na obrazovkách Markízy reality šou Farma, kde tentokrát išlo doslova o všetko. Po takmer 3,5 mesiacoch sa súťaž dostala do svojho finále, kde sa okrem hostí Mirror Family, Gipsy Čáve a Kollárovcov proti sebe postavili Xénia Gregušová, Lukáš Stanislav a Henrich Kuľko. Trojica najbližších priateľov zo statku bojovala o finančnú výhru vo výške 75 000 €, a kým spočiatku jednoznačne viedol so štyrmi bodmi práve favorit vypadnutých farmárov Lukáš, napokon sa karta celkom obrátila.

Potom, ako mali súťažiaci manipulovať s prepeličími guličkami a cez hraciu dosku ich dostať do otvorov, v druhej disciplíne sa museli popasovať so stavaním stromčeka z palíc vzostupne podľa veľkosti. Tretie kolo mierne zamiešalo karty, keď v aréne produkcia vytvorila akrobatickú dráhu, pričom v tejto úlohe sa najviac darilo Heňovi. Po štvrtej disciplíne, kde museli farmári odmotať lano z drevenej konštrukcie a následne poskladať jednoduchý obrázok, predbehol Heňo Lukáša a dostal sa zatiaľ na prvé miesto.

V ďalšom súboji ho dorovnala jediná žena medzi mužmi, ktorá sa stala vďaka diváckemu hlasovaniu najobľúbenejšou farmárkou, vďaka čomu si pripísala ďalšie dva body a inak tomu nebolo ani v nasledujúcom almanachu. Plavovláska s deviatimi bodmi tak čakala na ďalšiu úlohu, ktorá bola v jej prípade rozhudujúca. Trojica súťažiaciach sa zahrala na Popolušky, pričom museli rozdeliť tri rôzne strukoviny zmiešané v jednom tanieri do troch misiek. Po rozstrele a definitívnom ukončení tejto disciplíny sa stala víťazkou práve Xénia a jej výhru sprevádzali okrem nadšených farmárov aj ružové konfety. Po Andrei Járovej (Farma 1) a Lenke Švaralovej (Farma 5) tak ide len o tretiu ženskú víťazku drsnej reality šou. Gratulujeme!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markiza | Foto: IG/farma.markiza