Markizácka reality šou Farma 13 sa blíži k svojmu záveru, pričom diváci budú mať možnosť už o pár hodín sledovať finále, ktoré bude odvysielané v priamom prenose. O 75-tisíc eur budú súťažiť traja farmári, ktorí boli na statku od samého začiatku.

Istú pozíciu vo finálne mala Eva Vajsová, ktorá už počas posledných súťaží vedela, že sa nikomu inému nepodarí získať viac drahokamov, ako má ona. Prvú miestenku si tak vybojovala profesiou stolárka. V semifinále sa tak stále nachádzali traja farmári, ktorí túžili po zvončeku.

Pri ďalšom výbere finalistu boli do duelantského stanu pozvaní vypadnutí farmári, pričom každý z nich mohol dať jednému zo súťažiacich zlatú včeličku. Najväčší počet získal Miro Debnár, ktorého všetci na statku prezývali “Mesut“. Aj napriek tomu, že si veril, sám bol prekvapený z toho množstva včeličiek, ktoré dostal.

Zostala tak už iba jedna miestenka vo finále, o ktorú sa v dueli “pobili“ Natália a Dávid. Museli vyhrať na štyri víťazné body, pričom si postupne vyberali z 13 disciplín. Išlo o nesmierne napínavý súboj, keďže rozhodlo až siedme kolo, ktorým bolo triafanie prakom. Dávidovi Horákovi sa napokon podarilo poraziť študentku, vďaka čomu sa stal tretím pracantom, ktorý zabojuje o 75-tisíc eur.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: TV Markíza  |  Foto: FB/Farma