Farma 15 štartuje na obrazovkách televízie Markíza už 4. septembra vo večerných hodinách. Diváci sa môžu počas jubilejného ročníka tešiť na netradičný súboj rôznych vekových generácií. Modrožltá televízia už predstavila prvé tváre z najmladšej kategórie, ktoré zabojujú o krásnu výhru.

Farmári sa na televíznych obrazovkách objavia už o niekoľko dní, pričom počas 15. ročníka budú medzi sebou súťažiť rôzne vekové kategórie. Markíza predstavila prvé mená z najmladšej generácie Z, ktoré budú na statku bojovať o vysokú finančnú výhru.

19-ročná Azra Sokira pochádza z Macedónska a miluje bujarý nočný život a zábavu. Na Farme si bude musieť poradiť aj s manuálnou prácou, s ktorou doposiaľ nemá žiadne skúsenosti. Jej plánom je však zaujať aj čímsi iným, pričom medzi priority zaradila tiež vyhnutie sa duelom.

Ema Minarovjech má 21 rokov a pochádza z Bratislavy. Od detstva holduje počítačovým hrám a v budúcnosti sa plánuje stať profesionálnou hráčkou. Na statku sa stretne s rôznymi povahami, pričom nenávidí útočenie a urážanie sa, pri ktorom dokáže aj náležite vybuchnúť.

Sofia Babylonská z Prešova má 24 rokov a študovala psychológiu. Zarába si však ako dílerka pokru. Keďže vyrastala z veľkej časti u svojej starej mamy, skúsenosti získané práve od nej by chcela zúročiť vo Farme.

Michal Mičina z Topoľčian je študentom učiteľstva psychológie, no v 20 rokoch ešte nemá vo svojej budúcnosti celkom jasno. Na statok sa prišiel predovšetkým zabaviť a v rovnakom duchu by minul aj prípadnú finančnú výhru.

Timotej Puchoň má 22 rokov a od Farmy očakáva najmä zviditeľnenie. Venuje sa umeleckej tvorbe v oblasti hudby a fotografovania. Ambiciózny a súťaživý mladík plánuje celú šou vyhrať.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: markiza.sk | Foto: Televízia Markíza