Televízia Markíza sa už začiatkom septembra predstaví svojim divákom s jubilejnou 15. sériou Farmy. Súťažiaci tak už o pár dní začnú bojovať o rozprávkovú výhru v prostredí Považského Inovca. Pravidlá hry však budú tentokrát pre všetkých veľkým prekvapením.

Farma odštartuje svojou 15. sériou už 4. septembra na obrazovkách televízie Markíza. Moderátorsky bude súťažiacich i divákov sprevádzať ako v minulom ročníku Marek Fašiang, ktorý sa už na svoju funkciu veľmi teší. Farmárov bude opäť viesť, no i karhať hospodár Martin či umelá inteligencia Alica.

Jubilejný ročník sa však dočká viacerých noviniek. Ako informuje portál Markízy, na statku sa všetci rozdelia do troch vekových kategórii, ktoré si spolu budú niekoľko týždňov merať sily. To však nebude jediná zmena, na ktorú sa môžu diváci tešiť. Okrem toho súťažiaci nezískajú potraviny za získané mince, ale budú musieť absolvovať špeciálnu hru, po ktorej získa dobroty len víťaz.

Ostatní sa budú musieť zaobísť iba so základným balíkom potravín od hospodára. Treťou novinkou bude aj samotný spôsob natáčania farmárov. V 15. ročníku sa réžia rozhodla, že divákom sprístupní aj zábery zo zákulisia. Fanúšikovia tak môžu uvidieť, čo sa deje v priebehu duelov v oddychovej zóne, pričom farmári sprostredkujú aj krátke rozhovory!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: markiza.sk | Foto: Televízia Markíza