Farmárska reality šou televízie Markíza sa vracia! Len pred štyrmi mesiacmi spoznala svojho víťaza 14. séria. Modrožltá televízia však otvára casting na nových súťažiacich, ktorí už o pár mesiacov zabojujú v drsných podmienkach o rozprávkovú výhru v desiatkach tisíc eur. 

Víťazom 14. série reality šou Farma sa pred štyrmi mesiacmi stal Filip Jánoš, známy pod prezývkou FiFqo. Mladý YouTuber s farebnou hrivou si napokon odniesol krásnu výhru 75-tisíc eur. Krátko po opustení statku však televízia Markíza prichádza s novou 15. sériou!

Ako avizuje v čerstvo vypustenej reklame, zháňa adeptov, ktorí zabojujú o veľkú finančnú výhru už o niekoľko mesiacov. “Potrebujeme čerstvú farmársku posádku, ktorá si vyskúša život na statku a zabojuje o celkové prvenstvo s rozprávkovou finančnou odmenou v desiatkach tisíc eur,” láka Markíza.

Ak si chceš vyskúšať tvrdú prácu, náročné podmienky a nekompromisné súboje, najobľúbenejšia farmárska reality šou je tým správnym miestom, kde sa plnia sny a prekonávajú limity! Myslíš si, že na to máš a chceš ísť na Farmu? Prihlás sa už teraz,” nabádajú tvorcovia so slovami, že práve vy sa môžete stať novou kráľovnou alebo kráľom televízneho statku. Známe bývalé farmárky sa zas v máji postavia proti sebe v boxerskom ringu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: Televízia Markíza/Farma