V uplynulé dni si farmári na Markíze volili svojich sluhov, ktorými sa stali Matej zo západu a Mirka z východu. Cielené označovanie dvojice ostatnými súťažiacimi malo za následok ich prvé intímne zblíženie, ktoré vyvolalo vášne u mnohých Slovákov. Ako sa však zdá, blízko k sebe nemajú len oni dvaja, ale aj ďalší farmári.

Reality šou Farma 11 je popretkávaná mnohými vzťahmi, ktoré postupom času naberajú na obrátkach. Ako už niekoľkokrát prezradila fotomodelka Kristi Dali, vo svojom vnútri je mimoriadne citlivá a niekedy sa jednoducho potrebuje pritúliť k niekomu inému. Oporu našla práve v Popradčanovi Radovi Dulinovi, ktorému diváci vyčítajú skutočnosť, že ho napriek priateľstvu s Kristínou doma čaká snúbenica.

Tentokrát sa dvojica v tajnosti stretla v kúpeľni, kde si dávali mimoriadny pozor, aby ich nikto nepristihol. V tme sa ukrývali pred ostatnými farmármi, pričom nešetrili dotykmi a objatiami. Miestami sa Rado s Kristi ukrývali aj za závesom a napokon odišli medzi ostatných spolubývajúcich.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<