Televízia Markíza poriadne šokovala divákov, keď prišla s úplne novým formátom reality šou Farma. Zrejme chcela jubilejnú desiatu časť ukázať v absolútne novom šate, a to sa jej aj zrejme podarí. Vlna nesúhlasu zo strany divákov však začína naberať na obrátkach a posledné informácie o súťažiacich ich absolútne dožrali.

Prvým prekvapením bola určite nečakaná výmena ostrieľanej moderátorky Kvetky Horváthovej (41) za komičku Evu ,,Evelyn“ Kramerovú (28), no v prípade, ak žltomodrá televízia očakávali reakcie plné obdivu, bola na omyle. Viacerí diváci sa totiž priznali, že reality šou pozerajú hlavne kvôli krátkovlasej blondínke, ktorá dokázala z farmárov vytiahnuť aj tie najdôvernejšie tajomstvá.

Ďalšia rana však prišla, keď na verejnosť prepukla informácia, že sa na farme objavia aj celebrity. Markíza totiž oslovila Twiinsky či Ibrahima Maigu, pričom ponuku žiť niekoľko týždňov na statku prijali. Následne sa objavili mená ako Robo MIkla, Katka Brychtová, Silvia Šuvadová a Martin Šmahel. Táto novinka už fanúšikov nenechala chladnými a diskusie o pripravovanej reality šou sa postupne vyostrujú. Desiatky divákov sa rozhodlo obľúbený program nepozerať, pričom iní sa rozčuľujú, že budú o balík peňazí súťažiť ľudia, ktorí ich nepotrebujú a rozhodne nie sú v hmotnej núdzi.

Reakcie divákov:

Zdroj: Facebook/Farma