Reality šou Farma otvorí svoje brány už po trinástykrát, pričom tvorcovia sľubujú návrat k tvrdým a nekompromisným podmienkam, kedy prežijú len tí najsilnejší. Diváci sa na pokračovanie kontroverzného programu môžu tešiť už od pondelka (30. augusta), kým predplatitelia mohli prvú časť zhliadnuť už na platforme Voyo.

Od pondelka sa diváci Markízy môžu tešiť na 15 nových farmárov, ktorí si priamo pred televíznymi kamerami vyskúšajú, aké je to žiť v skromných podmienkach s cudzími ľuďmi a bez moderných vymožeností. Kým v dvanástej sérii vzniklo viacero párov, pričom jeden z nich sa ostro rozišiel len pred pár dňami, mnohí sú už dnes zvedaví, aké budú vzťahy v aktuálnej sérii.

Tou bude Slovensko sprevádzať opäť komička Evelyn a hospodár Martin Bagár, kým diváci nebudú ukrátení ani o zákulisnú šou. Potom, čo si v uplynulom roku získali mimoriadnu pozornosť a obľubu moderátor Martin Šmahel s komikom Jakubom „Zitronom“ Ťapákom, možnosť moderovať Farmu X-tra dostali aj tento raz!

„Tak ideme na to! Čakajte NEČAKANÉ, priatelia. Už čoskoro na TV obrazovkách štartuje Farma 13 a s ňou aj naša Farma X-tra. Kto sa teší?“ opýtal sa nadšený Martin. Budete sledovať trinásty ročník reality šou aj vy?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/martinsmahel, farma.markiza