Dvanásta séria reality šou Farma skončila, avšak momenty pozornosti si jej účinkujúci užívajú aj naďalej. Skrytým kamerám odzvonilo, tentokrát sa „novovytvorené“ celebrity prihovárajú priamo do hľadáčikov objektívov. Mário si však pre drzých hejterov pripravil drsný odkaz!

V relácii Život po farme sa Mário Rigó prihovoril z obývačky v spoločnosti Rebeky a Beáty, ktoré rovnako ako on reagovali na negatívne komentáre od divákov na ich adresu. „Normálne mám asi hnačku!“ vyjadril pocit pred čítaním reakcií ľudí Mário.

Na príspevok, v ktorom sa komentujúci sťažuje, prečo ostatní medzi sebou trpia nezaujímavého a lenivého Mária, odpovedá ex-farmár viac než sebavedomo. „Vieš prečo, zlatko? Lebo som zaujímavý a musíš ma sledovať a musíš komentovať. To je asi všetko, bohužiaľ, ahoj,“ užíva si minútu slávy 26-ročný nechtový dizajnér.

Diváčke, ktorá sa zamýšľa nad jeho mätúcou se*uálnou orientáciou, však odpovedá skutočne zostra: „Moja, aj keby som g*y alebo bise*uál, teba do toho nič, lebo ty si asi smradľavá škaredá heteráčka, čo ťa ani nechce, len vieš, čo ti poviem? Mám silnú konkurenciu medzi babami a každý jeden chalan ma chce a mám ťa v pi*i,“ prezentuje sa hrdo Mário, na čo mu Bea pritakáva.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markíza | Video: streamable.com