Šoubiz Farma pozná po dvojdueli víťazov: Statok museli opustiť…!

Farma pozná po dvojdueli víťazov: Statok museli opustiť…!

Umelá inteligencia Alica si nedávno pre farmárov pripravila nepríjemné prekvapenie. Do duelu totiž poslala hneď oboch sluhov. Situácia sa napokon natoľko vyostrila, že diváci si mohli pred pár hodinami pozrieť prvý dvojduel na Farme. Milenci i kamaráti sa tak v boji museli postaviť proti sebe!

Na Farme sa nachádzalo príliš veľa súťažiacich, pričom Alica farmárom oznámila, že do zlatého týždňa je určených iba šesť miesteniek. Do duelu sa tak dostali sluhovia Dagmar Kubinová a Michal Mošpan. Nielenže obaja išli do boja, no zároveň sa postavili proti sebe. Rodáčka z Hodonína si za spolubojovníka vybrala Šimona Koleňa a 35-ročný pracant sa rozhodol pre Martinu „Muffy“ Korkobcovú.

Prvú disciplínu vyžrebovala dvojnásobná mamička, pričom vybrala vedomostný kvíz. Po dlhom trápení sa nakoniec podarilo získať prvý bod práve Mišovi a Muffy. Šimon vylosoval druhú discíplínu, ktorou bol ,,ježko v klietke“. Duelanti museli prepíliť všetky „pichliače“, ktoré bránili ježkovi vyjsť z klietky. Druhý bod si znova pripočítali Mišo s Muffy, no kamery zachytili veľmi dôležitý detail.

Marek Fašiang totiž súťažiacim povedal, že musia prepíliť všetky pichliače a nemôžu ich lámať. Michal však v posledných sekundách súboja rázne zdvihol ježka z klietky, vďaka čomu prelomil dva zostávajúce pichliače. Hra napriek tomu pokračovala ďalej a farmárska dvojica získala vedenie. Tretia úloha poriadne zmiatla všetkých prítomných, keďže dostala názov ,,farmársky basketbal“. Súťažiaci museli roztriediť tri druhy strukovín, ktoré následne vložili do ušitého vrecka. Poslednou časťou disciplíny bolo hádzanie troch vreciek do farmárskeho koša.

Aj keď sa zdalo, že bojovníci z východu bez problémov dostanú tretí víťazný bod, prišiel nečakaný zvrat. Moderátor totiž v jednej z nádob našiel hnedú fazuľu vo veľkom množstve bielej fazule, v dôsledku čoho sa Dagmar a Šimon tešili z prvého bodu. Všetko tak mohla rozhodnúť ďalšia disciplína s názvom ,,cesta hore“. Farmári museli dostať tri loptičky cez labyrint, pričom šikovnejší boli opäť Mišo a Muffy, ktorí sa stali oficiálne víťazmi celého dvojduelu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TV Markíza | Foto: IG/farma.markiza