Jeden z najúspešnejších televíznych formátov sa vracia na obrazovky. Reality šou Farma, ktorá každou sériou rozdeľuje Slovensko na dva tábory, má za sebou už prvú vlnu castingov, pričom nakrúcanie trinástej série začne už o pár týždňov!

V decembri 2019 spoznali diváci reality šou Farma dvanásteho víťaza, ktorým sa stal skromný pracant Gabriel Sedláček. 24-ročný Košičan si po tvrdom boji odniesol výhru vo výške 75 000 €, za ktorú si okrem iného doprial predovšetkým cestovateľské zážitky. Kto sa však stane ďalším výhercom kontroverznej relácie plnej manuálnej práce a intríg?

Je tomu len zopár týždňov, čo televízia Markíza ohlásila nové castingy do reality šou a uchádzači už prešli prvým výberovým kolom. „Tieto posledné dni sa konali v podstate finálové kastingy, kde sa dostali len tí najzaujímavejší. Podpisovali sa aj prvé zmluvy,” uviedol zdroj pre portál Topky.sk.

Dodal tiež, že už v najbližších dňoch by mala byť vybraná finálna zostava Slovákov, ktorí budú napokon takticky bojovať o lákavú finančnú výhru. Ako je už štandardom, 13. séria šou by sa mala dostať na obrazovky na jeseň, pričom vysielanie Markíza pravidelne spúšťa v závere, prípadne tesne po letných prázdninách. Nakrúcanie by malo údajne začať od 3. augusta a trvať by malo približne do polovice októbra.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Topky.sk | Foto: FB/Farma, IG/evelynjefresh