Koncom augusta sa predstavili divákom televízie Markíza odvážne tváre novej série reality šou Farma 13. S cieľom zaujať, zažiť dobrodružstvo či siahnuť na rozprávkovú výhru 75 000 eur prežili súťažiaci rôzne nástrahy a aktuálne sú už údajne všetci z nich naspäť v pohodlí domova.

Reality šou Farma sa už pomaly blíži do svojho veľkolepého finále, pričom po poslednom dueli medzi Nátaliou a Mirom opustil statok práve partner Stanky. Tá s ním prežila skutočne búrlivé chvíle a okriem iskier medzi nimi lietali aj rôzne druhy nadávok. Stanka sa neštítila poslať partnera priamo do duelovej arény a tvrdo išla za výhrou, kvôli ktorej sa do šou prihlásila.

Aj keď jej dnes Miro už nevie prísť na meno a opakovane uviedol, že pre neho už neexistuje, podľa najnovších informáci jej cesta za víťazstvom vychádza! Podľa aktuálnych záberov z opusteného statku by sa totiž ďalej mala dostať nielen Stanka, ale aj Mesut, Dávid, Eva a Natália. Ich mená sa totiž nachádzali na tabuli z miesta činu, kde sa píšu body, a všetci piati by tak mali ísť priamo do semifinále!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: slovakwoman.sk | Foto: videoarchiv.markiza.sk, IG/farma.markiza