Na statku sa v priebehu pár týždňov stihli vytvoriť špekulácie o viacerých vzťahoch medzi farmármi. Posledne je najdiskutovanejším práve možný románik medzi Petrom a Táňou, ktorí k sebe majú mimoriadne blízko. Peter ale prezradil, o čo medzi nimi ide a jeho slová Táňou zrejme nepotešia.

Na Farme sa to len tak hemží konfliktmi, priateľstvami, ale aj románikmi, či dokonca vášnivými zápletkami. Po Miše a Dominikovi, ktorý s 33-ročnou mamičkou prišiel na statku o panictvo, sa dostali do podozrenia aj Peter s Táňou, ktorí majú k sebe mimoriadne blízko, o čom svedčia aj kamerové záznamy.

Peter si síce rozumie aj s Mišou a všetci traja neváhali spolu vhupnúť do postele, no s trojnásobnou mamičkou má ísť údajne o sestersko-bratský vzťah. Hoci mnohí očakávajú, že práve s Táňou sa dajú naozaj dokopy, farmár všetkým zničil ilúzie jedinou vetou: „Čo sa týka ja a Táňa, si tak uťahujeme zo seba, prdel robíme. Vzťah tam nehrozí. V žiadnom prípade,“ smeje sa Peter, ktorý tak urobil bodku za špekuláciami.

Z jeho jednoznačných slov zrejme nebude mať práve najväčšiu radosť najmä samotná kučeravá farmárka, ktorá si možno robila na ukecaného farmára zálusk. Alebo je všetko inak a dvojica svoje sympatie považuje za súčasť taktiky? Všetko sa dozviete už v nasledujúcich týždňoch.

Zdroj │ Foto: YouTube