Bývalý farmár Reza Givili sa naozaj nezdá. Svoj čas začal venovať profesii, s ktorou by ho nikto nespáchal a fanúšikovia sú šokovaní. Čo ho k takejto radikálnej zmene v jeho živote donútilo? 

Predtým, než bol Reza v markizáckej šou Farma si zarábal na živobytie ako kuchár. Po televíznom účinkovaní sa ale stal aj realitným maklérom, pričom chcel pravdepodobne zužitkovať svoju televíznu slávu. Nedávno však urobil rázny krok a do ruky si zobral kadernícke nástroje. Pomysleli by ste si niekedy, že Reza bude raz kaderníkom? Zdá sa, že tento muž viacerých tvárí sa nevie rozhodnúť o tom, čo mu ide lepšie a v čom si vybuduje svoje stále miesto. Za posledné roky si totiž môže dať do životopisu, že bol kuchárom, čašníkom, hviezdou z reality šou, zabávačom na diskotékach, lovcom nehnuteľností a po novom aj kaderníkom.

Podľa jeho slov si spravil kurz a toto povolanie mu ide veľmi dobre najmä s britvou. Reza tak chce ísť v šľapajach známeho kaderníka Paviela Bendlera Rochnyaka, ktorý je na Slovensku celebritným holičom. Nuž uvidíme, koľko Rezovi vydrží nadšenie kaderníka, možno už o pár mesiacov príde s niečím novým, do čoho sa pustil.

Zdroj: cas.sk | Foto: FB/Reza Givili