Stano Madzík patril na Farme k veľkým hráčom ale aj zabávačom. Hoci ležal niektorým farmárom v žalúdku, iným zas robil dobrú náladu, kedykoľvek sa objavil. Vypadnutý východniar sa objavil ako hosť v markizáckom Teleráne.

Stano Madzík bude mnohým na Farme aj pred televíznymi obrazovkami chýbať, keďže patril k favoritom súťaže. V dueli ho vyradil Šimon, od ktorého si rozhodne pri silových disciplínach prehru nesľuboval. Po vypadnutí sa prostoreký Stano objavil ako hosť v Teleráne, kam prišiel aj patrične nahodený a po ufúľanom chlapíkovi s drevom a zvieratami nebolo ani stopy.

Diváci si však po odvysielaní nemohli nevšimnúť jeden detail, ktorý ich pobavil. Hoci bol Stano v relácii za „štramáka“, spod nohavíc mu vytŕčali farebné ponožky, na čom sa mnohí len uškŕňali. Stano bol však už počas Farmy za každú srandu a pravdepodobne ani teraz neurobil výnimku a svoje účinkovanie poňal v humornom duchu. Pod jeho fotkou sa však nazbierali aj viaceré nenávistné komentáre, kde divákom prekážalo najmä Stanovo ego a označili ho za povýšeneckého a pyšného.

Zdroj | Foto: TV Markíza, Facebook