Tak ako posledné týždne, aj tentokrát to na farme poriadne vrelo. Výber sluhov sa nezaobišiel bez skrytých emócií a vybraní farmári boli v poriadnom šoku.

Novým farmárom týždňa sa stal Roman Adamka (27), ktorý je rozhodnutý získať najväčší počet mincí. No jeho odmena je ovplyvnená tímom, ktorý okolo seba má a tak sa na to pozeral aj pri výbere sluhov.

Pravá ruka hospodára sa preto rozhodla pre Milana, ktorého považuje za skúseného chlapa. Milan svoju novú pozíciu zobral relatívne bez hnevu a aj pripomenul, že práca sluhu nie je až tak náročná, no predovšetkým ide o nadchádzajúci duel.

Nemilo však prekvapil Alenku, ktorú označil za služku. Najstaršia farmárka považuje Romanové rozhodnutie za podraz a je presvedčená o tom, že bol ovplyvnený ostatnými farmármi. Pri stole Alena vyzerala celkom pokojne, no postupne z nej vychádzali spŕšky komentárov na farmára týždňa.

Milan a Alenka sa stali novými sluhmi

,,Ja som sa ponúkla, že som k dispozícií v práci, no inak si si vybral Romanko,“ posmešne povedala Alena, keď farmár týždňa hnal do práce ostatných farmárov. No novopečená služka sa iba rozbiehala. ,,Nech si to zožerie. Keď bol hrdina, nech teraz ukáže čo dokáže, chlapec. Ja som nečakala, že budem služka. Beriem to ako podraz,“ sťažovala sa Alena.

Zdroj: markiza.sk  |  Foto: facebook.com