Na Farme sa zmráka nad niekoľkoročným manželstvom, ktoré Vlado prežil s mamou ich syna, Martinou. Ako už naznačil v piatkovej epizóde, po odchode z reality šou plánuje rozvod a nový život. Tentokrát však vyriekol aj drsné slová o živej mŕtvole, ktorou sa aktuálne cíti byť.

Farmár Vlado, ktorý prišiel do reality šou ako ženatý muž, zrejme zmení po opustení statku svoj život od úplných základov. Urečnený Ukrajinec sa začal na farme obzerať po mladších dievčatách, s ktorými si rád povtipkuje, no zahľadel sa aj do Evy, pričom tá len nedávno vypadla z hry.

Vlado si po 15 rokoch manželstva s Martinou napokon priznal, že ho chce ukončiť a plánuje sa rozviesť. „Ten náš vzťah už vyprchal po každej stránke. Zodpovedne som bol 15 rokov v manželstve, ale to manželstvo ma nenapĺňa. Manželku som si zobral zo zodpovednosti, bol som bez emócií. Treba sa pohnúť, ten popis, že živá mŕtvola, ten človek, ktorý funguje, stará sa o rodinu, odvádza nejakú prácu.. Je to len rutina, ale manželstvo by malo byť naplnené aj citmi, obojstrannými. Ja som tie city neprechovával k manželke,“ vyznal sa na Markíze.

Tieto slová sa zrejme manželke, ktorá ho až doposiaľ doma čakala, nebudú počúvať ľahko. Vlado však rodinu prirovnal ku kotve a je aktuálne pripravený vyplávať na šíre more a nájsť si inú kotvu. Je zároveň spokojný, že syn už podrástol a neopustil ho v mladom veku: „Syn už má dosť rokov a ja už sa cítim, že by som mohol možno už žiť sám, nájsť si novú manželku,“ dodáva.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook HITKY SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: farma.markiza.sk │ Foto: Televízia Markíza