Zábava v plnom prúde! Kým farmári mali prísť na statok s odhodlaním pracovať a bojovať o výhru vo výške 75 000 €, zdá sa, že niektorí ju považujú len za teenagerský tábor plný neviazanosti a alkoholu. Žeby si niektorí zo súťažiacich pomýlili Farmu so šou Hotel Paradise?

Ako sa zdá, dvojnásobná matka a vyučená cukrárka Michaela Štefániková je teda poriadne číslo. Potom, ako zaučila do tajov intímneho života panica Dominika sa tentokrát opäť vrhla na fľašku s alkoholom a potužená sa nechala nahovoriť na ďalší exces “hodný” reprezentatívnej matky. “Palce jej držia obe, pretože vedia, že na Farmu išla pre ne,” znejú slová v popise farmárky na stránkach TV Markíza, pričom nepochybne “spĺňajú” svoj účel.

33-ročná Ražňančanka sa totiž oddala chúťkam farmárov, ktorí ju presvedčili na spoločnú bozkávačku s ďalšou mamičkou Tatianou. Tá vo svojom dotazníku uvádza, že si vždy rozumela viac s chlapmi ako s dievčatami, čo v tejto situácii vyznieva skôr komicky. Alkohol však evidentne urobil po dueli svoje a rozkokošené tridsiatničky stratili všetky zábrany. Ako dopadol celý večer si budete môcť pozrieť už v najbližšej epizóde.

Zdroj: Markiza.sk, Instagram