Reality šou Farma nepriniesla víťazke Xénii Gregušovej len výhru vo výške 75-tisíc eur, no aj lásku. Vždy usmiata blondínka totiž našla šťastie po boku svojho farmárskeho manžela Lukáša Stanislava, ktorý jej prejavil náklonnosť ešte pred televíznymi kamerami.

Aj keď bola Xénia k citom cestovateľa a bývalého futbalistu ľahostajná, nakoľko jej srdce v tom období patrilo inému mužovi, napokon medzi finalistami predsa len prebehla povestná iskra. Spočiatku zahmlievaný vzťah dvojica oficiálne potvrdila 16. februára, keď spoločne zverejnili snímku bozku zo zasneženej prírody. Po mesiacoch randenia a dochádzania medzi vzdialenými mestami, odkiaľ Lukáš a Xénia pochádzajú, sa rozhodli posunúť svoj vzťah ďalej.

Sympatický pár si prenajal na najbližšie tri mesiace byt v Žiline, pričom následne vycestujú do zahraničia kvôli pripravovanej šou Love Island. Momentálne sa však fanúšikom pravidelne prihovárajú z pohodlia domova, kým len pred pár hodinami prekvapili množstvo fanúšikov. Xénia na sociálnej sieti zverejnila krátke video, v ktorom sa pýta Lukáša, prečo ju miluje. „Lebo si tak kvalitne trafená,“ odpovedá zamilovaný exfarmár, čo však plavovláska atakuje slovami, aby povedal to, čo pred chvíľou. „Lebo si tak trochu j**nutá!“ dodá s hanbou a smiechom zároveň Lukáš.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj: IG//xenia_gregusova, lukas.stanislav