Na Farme sa stále častejšie skloňuje vzťah medzi Táňou a Petrom, ktorí k sebe majú v hre veľmi blízko. Farmári teraz na plné ústa prezradili, o čo v tejto dvojici ide a odhalili aj slová Táni, ktoré zrejme jej priateľa nepotešia…

Na Farme je postarané o rozruch aj vďaka stále častejšie skloňovanému vzťahu zadanej Táni a Petra. Dvojica si neustále prejavuje sympatie, výnimkou nie je ani objímanie či hladkanie. Na najnovších záberoch sa Táňa v objatí prihovára Petrovi so slovami, že sa im bude dobre spinkať, na čo kamionista zareagoval len spokojným „hmmm“. Ich správanie si všímajú aj samotní farmári, ktorí bez okolkov prezradili, o čo dvojici ide.

Ako prvý sa ku ich vzťahu vyjadril mladý Dominik, ktorý sa podľa niektorých mal rovnako zapliesť s kučeravou farmárkou: „Z Táni a Petra mám taký pocit, že to myslia vážne, že sa tam tak objímajú a bozkávajú. Nech sú spolu, jak sú šťastní,“ znejú priame slová mladíka. Hneď na to ale vyzradil svoj názor aj Martin Šmahel: „A čo s tým ty kokos, s tým priateľom? Ona je úplne takáto?“ rozhorčuje sa fitnessák.

Do debaty ale vstupuje Renáta, ktorá mala s Táňou na tému jej priateľa bližší rozhovor: „Včera sme šili a povedala, že nemá doma to, čo…,“ a jej nedopovedané slová doplnil okamžite fešák Michal: „…jaj a tuto to má. Bohvie, aký vzťah má, ale určite nie dobrý. Táňa sa ženie za víťazstvom cez, hore dole.“ „Ona ide cez mŕtvoly,“ zakončuje Renáta úvahu.

Na vec má jasný názor aj Juraj, ktorý by sa podľa vlastných slov na mieste Táninho priateľa, ktorý vidí, čo sa v televízii deje, zbláznil a v jeho názore ho podporuje aj statný Milan. Jurajovi je tak Táninho priateľa Paľa, ktorý sa ku celej situácii vyjadril svojsky, vlastne ľúto: „Spolu sa tu dávajú dokopy, dávajú si pusinky, neviem čo spolu robia, ale počul som, že je to dobrý chlapec ten Tánin a podľa mňa si nezaslúži toto dievča,“ vyslovuje verdikt. Ktovie, ako na tieto priame slová farmárov zareaguje Paľo, ktorý celé dianie sleduje.

Zdroj │ Foto: YouTube, TV Markíza