V posledných týždňoch divákov mimoriadne zaujal nový televízny formát Pečie celé Slovensko, ktorému každú nedeľu venovali pozornosť státisíce divákov. Sympatickí finalisti predvádzali pred kamerami doslova majstrovské diela, pričom víťazom sa napokon stal favorit Miňo.

Amatérski cukrári, ktorí v sebe nabrali odvahu, predvádzali pred televíznymi kamerami doslova umenie. Diváci RTVS si nekonfliktných a sympatických finalistov okamžite obľúbili a v rámci šou im prejavovali svoje uznanie aj podporu. Mnohých však vo finále sklamal fakt, že kým farmári či hviezdy z talentových šou vyhrávajú vysoké finančné výhry, víťaz súťaže Pečie celé Slovensko sa musel uspokojiť s mixérom a mesačnou stážou u hviezdnej cukrárky Natachy Pacal.

Ako najlepší cukrár Miroslav „Miňo“ Macula (39) priznal, dodnes nemôže uveriť, že bol v šou najúspešnejší a okamžite po vyhlásení výsledkov si spomenul na svoju starkú, ktorá ho viedla k pečeniu. Kým v českej verzii súťaže bolo prvou cenou aj 100-tisíc korún (cca 3 900 €), Slovák sa musel uspokojiť s titulom a skromnejšími cenami.

„Ja som nešiel do súťaže s tým, že tam vyhrám nejakú cenu. Išiel som tam s tým, že sa zabavím a niečo sa naučím. Ani som nepredpokladal, že sa tam niečo vyhrá. Aj mne viacerí ľudia povedali, že v iných reality šou sa ľudia váľajú a dostanú peniaze a tu to bolo inak. Asi to tak celé vyplýva z toho formátu. Nepoviem, že by ma to nepotešilo, ale ja som tam kvôli peniazom nešiel. Som rád, že mám u Natachy mesačnú stáž a dostal som aj robot. Tuším v Čechách víťaz dostal nejaké peniaze, u nás to bolo inak. Ja som ale aj tak rád. Veľa vecí som sa naučil a spoznal som skvelých ľudí. Išiel by som do toho opäť, dalo mi to veľa,“ povedal Miňo pre Plusku.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: Pluska.sk | Foto: FB/Pečie celé Slovensko