Šoubiz Farmári vyplakávajú ako malé deti: Prosia o vykúpenie!

Farmári vyplakávajú ako malé deti: Prosia o vykúpenie!

Farmári majú k finále markizáckej reality šou stále veľký kus cesty pred sebou, avšak vrie to tam už teraz. Uplakané oči ale ženské pohlavie tentokrát prenechalo mužom. Tí sú z aktuálneho diania na statku tak vykoľajení, že by najradšej brány provizórneho domova opustili a stratili tak možnosť bojovať o finančnú výhru 75 000 €.

Prvého duelanta diváci síce ešte nespoznali, ale je takmer isté, že sa ním stane usmiaty Vlado Nikolajev. Hoci má aktuálne oblečený mundúr sluhu, pôsobí v ňom takmer ako kat. Toto si podľa všetkého myslia aj ostatní súťažiaci, ktorí za ním pravidelne chodia s prosbami o ich vlastné vyradenie. Koho zoberie budúci duelant „na milosť“ a dožičí mu sladkú vôňu domova, zatiaľ neprezradil, ale isté je, že si má rozhodne z koho vyberať.

Domov sa za každú cenu rozhodli ísť hneď traja farmári. Matúš Jaroš sa s myšlienkou odchodu pohráva už dlhšiu dobu a pri Vladimírovi sa nestráni tento názor prezentovať čoraz častejšie. Naproti tomu, striptér Henrik mieri na Vlada úpenlivé prosby, aby ho po prípadnom vypadnutí rozhodne nevolil za farmára týždňa, pretože si praje odísť a táto pozícia by mu to značne skomplikovala. Adam Tomek sa taktiež ponúkal na pozíciu sluhu, to mu však nevyšlo, a preto je k vypadnutiu zo šou o krok ďalej, ako si želal.

I keď je v hre aj nepravdepodobná možnosť, že by do duelu išla aktuálna slúžka Anna, súťažiaci sa zameriavajú predovšetkým na 44-ročného finančného poradcu. Koho si nakoniec Vladimír zvolí za súpera zatiaľ nevie ani on sám, avšak z ponúk, ktoré dostal, si môže vyberať s čistým svedomím. Len aby mu napokon nebola voľba osudná a statok nakoniec neopustil on sám.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: markiza.sk | Foto: IG/farma.markiza

Exit mobile version