Bývalá farmárka, ktorá sa len nedávno dostala domov zo statku, kde hrala o 75-tisíc eur, sa nestačila diviť. Domov jej totiž dorazila pohľadnica, ktorá nemala s prianím pekných Vianoc nič spoločné. Namiesto pozdravu jej diváčka takto naložila.

Hoci si farmári užívajú po odchode zo statku slávu a pozornosť fanúšikov, nie vždy sa k nim dostanú len pozitívne ohlasy. To je aj prípad Karin Dvořákovej, ktorá dostala od diváčky netradičný darček. Do schránky jej prišla pohľadnica s veľmi nevšedným obsahom.

Namiesto pozdravu a priania pekných sviatkov si totiž blondínka našla v schránke pohľadnicu od diváčky, ktorá jej ale za farmárčenie poriadne naložila. Karin, ktorá sa chystá už čoskoro vylepšiť svoj vzhľad plastikou, zverejnila na sociálnej sieti obsah rozzúrenej pošty: “Karin, cha, cha, cha, smeješ sa ako keď krava močí na plech, iné si nevedela. Ty darebáčka, si mala vypadnúť prvá. Veď si len fajčila. Pľuzgiere si mala od toho, ako si dávala fajku do papule. Ksicht si si mala natierať kravským lajnom, to by ti pristalo. Na Maťa Šmahela si si robila zálusk, ale on o takú darebáčku by ani bicykel neoprel. Spravila si pre seba peknú reklamu na celom Slovensku. Mater ťa nenaučila ničomu, ani variť, ani piecť. Každý sa na teba vys*rie zvysoka,” znejú ostré slové nahnevanej ženy.

Karin si podľa svojich slov z pohľadnice nič nerobí, no chcela sa aspoň s fanúšikmi podeliť o to, čo musí ako známa exfarmárka zažívať aj po vypnutí kamier. Blondínka sa pritom nedávno obula do Ibiho, keď mu verejne naložila, na čo sa čoskoro zapojil aj farmár z druhého miesta Milan.

Karin dostala od diváčky naštvaný list
Blondínka si ale z drsných slov ťažkú hlavu nerobí

Zdroj | Foto: Instagram, TV Markíza