Posledný farmársky týždeň je viac ako dramatický a prekvapivých momentov je ako maku. Po príchode starých farmárov na salaš sa vo veľkom taktizuje a ohovára.

Keď sa na salaš vrátili starí farmári, čakalo na nich jedno hlasovanie za druhým. Ako prvá voľba bolo hlasovanie za farmára, ktorý postúpi priamo do finálovej stodoly. Zlatú ovečku, teda najviac hlasov získala Miša. Dvojnásobná mamička je tak prvou finalistkou. Počas druhej veľkej voľby mali exfarmári rozhodnúť o tom, kto do finále určite nepostúpi. Najviac hlasov dostala Petra. Tá teda ostala tesne pred finálovými bránami.

V poslednej časti sme mohli byť svedkami nekalej hry zo strany prvej finalistky Miši. Tá sa snažila za dverami príbytku farmárov počúvať rozhovor medzi Annou, Ivanou, Palom a Jarom. “Hybaj tam, či ti dajú 1000 EURO. Možno ti aj dajú,” povedala Miša Petre. “Nieže sa necháš podplatiť. Ja ti dám trojku. Ja ti dám tritisíc,” dodala ešte Miša. Ťažko povedať, či prvá finalistka sa snaží skutočne získať do budúcna priazeň exfarmárov alebo išlo len o mierne alkoholické opojenie.

Foto: YouTube