Reality šou Farma už dávno nie je len o pracovitých ľuďoch z celého Slovenska, ktorí chcú vlastnými rukami zabojovať o lákavú finančnú výhru. Do markizáckej relácie sa totiž čoraz častejšie hlásia súťažiaci so záujmom preraziť predovšetkým vo vlnách šoubiznisu a sociálnych sietí.

Posledné série reality šou Farma so sebou priniesli množstvo súťažiaciach, ktorí sa mienili predovšetkým zviditeľniť a stať sa, zrejme na obraz Zuzany Plačkovej, úspešnými influencerami či mediálne známymi osobnosťami. Kam až je však schopná ľudská túžba po pozornosti verejnosti zájsť?

Okrem Karin Dvořákovej či Michala Gajdošecha sa v desiatej sérii relácie objavila i 24-ročná Daniela Urbanová, ktorá sa s fanúšikmi podelila s pikantnou snímkou. Mladá manikérka zo Šale k nej pridala i výstižný popis, pričom je jasné, že podobná fotografia nebude v jej prípade prvá ani posledná.

„Nikdy nesúďte ľudí podľa fotiek, tie vám o osobnosti, povahe, charaktere nepovedia absolútne nič. Mne sa takéto fotky MEGA páčia. ÁNO! Milujem fotky svojho zadku, a preto makám na ňom, aby som vám ho sem mohla pridávať,“ uviedla bývalá farmárka. Ako tiež po kritike v komentároch dodala, s ukazovaním zadku nemá problém ani z dôvodu, že jej ho ľudia vidia i v lete na kúpalisku. Tak čo dodať?

Pikantnú fotku pri žalúziách môžete vidieť >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/urbanovadada