Farmárka Rebeka si užila s Erikom, no… Nepríjemné tajomstvo je vonku!

Dátum:

Rebeka Hlavatá (25) si pred pár dňami užila na Farme divokú noc s Erikom Zahorjanom (26) a pod perinou vystrájali, hoci okolo nich chodili ďalší farmári. Teraz ale vyšlo na povrch nepríjemné tajomstvo o krásnej recepčnej z Galanty.

Na Farme 12 nie je núdza o mladé a krásne slečny, ktoré si vedia užívať život plnými dúškami. A to doslova. Keď sa totiž pred pár dňami potúžili alkoholom, pri ľúbostných radovánkach skončili až dva páriky, ktoré ležali v posteliach vzdialených od seba len desiatky centimetrov. V miestnosti sa dokonca pohybovali aj ďalší farmári, no ani to nezabránilo rozvášneným dvojiciam v intímnych hrách.

Prebudenie do reality prišlo až v nasledujúce ráno a bolo zjavné, že Nikol aj Rebeka nie sú celkom stotožnené s tým, čo pred kamerami vyviedli. Ešte šokujúcejšie sú však slová Moniky, ktorá Adamovi pretlmočí slová mladého Erika: „Erik hovoril, že ona má doma frajera a že som s ňou spal,“ odhalila Rebekino tajomstvo.

Prešovčan mal ale podľa informácií Plusky ostať po nečakanej správe zaskočený, no aj tak si s kráskou užil. Monika je však z takéhoto prístupu zhrozená a uviedla, že by sa nevedela na seba pozrieť do zrkadla. „Neviem si predstaviť, ako sa Erik môže cítiť, keď viem, že Rebeka má vzťah a on sa to dozvedel akurát, keď spolu začnú niečo riešiť. Ja nehovorím, že som nejaká Panna Mária, aj ja som narobila v živote chyby, ale nikdy som nerobila nejakú vec na úkor iného človeka, aby mu bolo ublížené,“ pohoršila sa. Na Farme ale prebehne aj niekoľko ďalších konfliktov, ktorých svedkami budete už o niekoľko hodín.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Televízia Markíza

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Fatálna nehoda autobusu a kamióna: Polícia hlási ťažko zranené osoby!

Stredajšie ráno sa začalo na slovenských cestách fatálnou dopravnou...

Fantastická premena Katky Koščovej: S novou postavou vyzerá božsky!

Katka Koščová sa v roku 2004 stala víťazkou prvej série...

Richard Sulík to natrel Matovičovi: Po roku má byť štátna kasa v…!

Zdá sa, že ďalšia koaličná kríza je na spadnutie....

Herečka s manželom idú do väzenia: Tri roky zneužívali 13-ročnú školáčku!

Slávna herečka čelí spoločne s manželom mimoriadne vážnemu obvineniu,...