Farmárka Rebeka Hlavatá síce len v auguste oslávila 25. narodeniny, no v súkromí už stihla zažiť poriadne divoké časy. Teraz ostatným na statku vyzradila, že zrejme čaká dieťa, avšak šokovala ešte viac. Padli aj slová o predošlom tehotenstve, ktoré zakončila potratom!

Problémy na Farme 12 sa začínajú kopiť a momentálne v nich najviac lieta Rebeka Hlavatá. 25-ročná Galantčanka vzbudila rozruch, keď farmárom oznámila, že je zrejme tehotná. Katka a Bea si navyše išli do spovednice vypýtať od štábu tehotenský test. Na instagramovom profile Rebeky sa však okamžite objavili slová, ktoré tvrdia, že mladá žena sa s Erikom či Heňom len bozkávala.

Teraz je už jasné, že sa farmárka, ktorá dokonca pociťuje nevoľnosti, obáva, že je tehotná so svojím priateľom, ktorý ju má čakať vonku: “Potrebujem test, istota je guľomet,” vysloví podľa Plusky. Eva, ktorá stojí vedľa nej, sa ale stane svedkom aj ďalšieho šokujúceho tajomstva: “Pred tým, ako som bola tehotná, tiež som mala krámy,” začne Rebeka. “Ty si bola tehotná? Bola si na potrate? Ja by som ťa dorazila! zareaguje staršia blondínka.

Rebeka má ale na krok, ktorý podstúpila, jasné vysvetlenie: “Musela som. S nesprávnym človekom. Mne to bolo potom strašne ľúto, roky rokúce. My sme to aj riešili, že keby to vyšlo, už by mala sedem rokov teraz. Ja som mala vtedy 18,” prezrádza detaily zo súkromia. Na jej adresu sa ale s odporom vyjadruje sklamaná Nikol: “Zoberte si, išla Erikovi do postele, Heňovi do postele a asi je tehotná s tým vonku! Tak nevieš, či si tehotná a fajčíš! Kámo, to je strašný suterén,” rozohní sa v Chalúpke.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Televízia Markíza