Účastníčka minuloročnej série reality šou Farma Sára Adamčíková (22) sa po ukončení vysielania poriadne vyšvihla. Na jej instagramovom fitness konte svieti takmer 100 000 fanúšikov, čo sa však stane, keď je toho už na mladú trénerku priveľa? 

Sára sa po zaslúženej dovolenke v Chorvátsku podelila o zrelý postoj, ktorý nadobudla práve na slnečných plážach pobrežia. „Po veľmi dlhej dobe som mala možnosť spomaliť. Zamyslieť sa a porozumieť svojim pocitom,“ vyznáva sa ex-farmárka.

Sáru najviac trápilo vedomie, že nedokáže spomaliť a neustále si musí udržiavať vysoké životné tempo: „Nevedela som povedať stop… Chcem mať všetko dokonalé, a keď nie je, prichádzajú výčitky,“ hovorí rodáčka z dedinky Rabča. Na dovolenke sa však vo fitnesskinom vnímaní odohrali prevratné zmeny!

Sára si totiž uvedomila, že na problémy tu nie je sama a svoju rodinu a blízkych môže pokojne požiadať o pomoc! „Uvedomenie si, že sú tu ľudia, ktorí ma milujú a chcú, aby som bola šťastná a nie smutná a vyčerpaná. Na Instagrame vidíte iba to, čo chcete, aby som videla. Neukazujem vám tu plač, psychické zrútenia. Ale aj to sa deje v mojom živote a dialo sa to často. Práca na sebarozvoji je celoživotná cesta. Je už len na nás, ako sa na to pozeráme a či s tým ideme niečo robiť, alebo nie. Ja som sa rozhodla, že áno. A odteraz tu bude s vami nová, znovuzrodená Sarik,“ píše Sára Adamčíková.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: IG/sarik_adamcikova