Reality šou Farma 13 je v prvých týždňoch od uvedenia na obrazovky chudobná o výraznejšiu akciu medzi súťažiacimi a ako sa zdá, Markíza tento raz stavila skôr na životné príbehy finalistov. Kým v poslednom dueli vypadol Daniel Gugh, ktorý v minulosti bojoval s rakoviným ochorením, do arény sa tentokrát postaví Luna, pričom jej skúsenosť absolútne šokovala moderátorku Evelyn. 

V sobotu večer sa v aréne stretnú Nikola Báleková a Monika Fabová, s ktorými sa pred súbojom porozprávala moderátorka v duelantských chatkách. Práve s Lunou v úprimnom rozhovore Evelyn prebrala tému tehotenstva vo veku tínedžerky, kedy sa výraznej súťažiacej s dredmi stala nepríjemná udalosť. Otec dieťatka, ktoré porodila krátko po 16. narodeninách, mal totiž bizarný prístup.

„Dobre som to zvládala, len to tehotenstvo som mala také komplikované. Keďže otec jej sa zachoval, ako sa zachoval. On, ako som mu povedala, že som tehotná, tak ma opustil. Vlastne sa mi vyhrážal, že ma dá dokopať do brucha, aby som potratila. Nahováral ma na rôzne drogy… ani krvú skupinu mi nechcel dať,” prezradila farmárka, ktorá sa neubránila slzám. Ako tiež dodala, bývalý partner ich spoločnú dcérku nikdy nevidel, no platí na ňu alimenty. „Ona je dar. Ona je múdra, ona je šikovná, proste je krásna. On môže ľutovať, ja neľutujem,” ukončila trpkú tému prvá duelantka.

Celý rozhovor Evelyn s Lunou si môžete pozrieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj | Foto: Markíza.sk