Počas natáčania akejkoľvek série reality šou dochádza k hádkam, podrazom, no aj románikom a vytvoreniu priateľstiev. Máloktoré vzťahy však vydržia aj po skončení relácie, no existuje dvojica, ktorá to šťastie mala a dnes sú dokonca hrdými rodičmi.

Ak ste fanúšikmi reality šou Farma, určite vám budú známe mená Pavol “Paco“ Styk a Veronika Pavlíková, ktorí súťažili o 50-tisíc eur v štvrtej sérií. Aj napriek tomu, že plavoláska prišla na statok zadaná, jej sympatie k súperovi nedokázala skrývať.

Práve Paco napokon skončil vo finále, pričom rodáčka z Brezovej pod Bradlom mu bola oporou, keďže sa s priateľom rozišla. Mnohí ľudia ju obviňovali, že je zlatokopka, keďže jej nový partner vyhral poriadny balík. Opak je však pravdou, keďže dvojica si po šiestich rokoch randenia napokon povedala životné “ÁNO“.

Pred pár mesiacmi sa dokonca stali rodičmi dvojičiek, pričom ide o chlapčekov. Veronika sa tehotenským bruškom nepochválila, no blízka rodina i priatelia vedeli o jej radostnom očakávaní. Fanúšikom napokon oznámila radostnú novinku záberom dvoch bábätiek. ,,Kúp jedno a druhé máš zadarmo,“ s humorom napísala na adresu svojich synčekov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/veroo_life  |  Foto: IG/veroo_life, FB/Veronika Styková, depositphotos, TV Markíza