Reality šou Farma je drsná a aj keď sem prichádza hrať každý len sám za seba, množstvo súťažiacih sa neovládne a prejaví si vzájomné sympatie. Jednou z tých, ktoré si hľadali spriaznenú dušu hneď od začiatku jedenástej série, bola aj Mirka Csorbová.

Krásna Košičanka Mirka, na ktorú sa po estetickej úprave pier zniesla mimoriadna vlna kritiky, pomotala na Farme hlavu hneď dvom súťažiacim. Kým sa v prvých dňoch vysielania zblížila s Radovanom Dulinom, ostatné týždne žila bok po boku s Matejom Jurkovičom.

Zamilovaná dvojica, ktorá sa pred kamerami opakovane uchýlila aj k intímnostiam, sa stretáva i po opustení statku. Mnohí diváci tak predpokladali, že dvojica tvorí pár aj v realite, čo však 19-ročná tmavovláska prekvapivo vyvrátila.

Na sociálnej sieti Instagram sa totiž pochválila taškami z rôznych značkových obchodov, pričom dodala, že nakupovať nemala ona, ale jej láska. Následne sa vyjadrila aj k vzťahu s Jurkovičom, ktorý má byť podľa slov Košičanky už dávno minulosťou.

“Ľudia! Ja s Matejom nechodím a nemám darčeky od Mateja. To, že nezverejňujem svoje súkromie neznamená, že niekoho nemám. Priateľa mám, som šťastná a všetkých “hejterov” pozdravujeme,” odkázala bývalá farmárka fanúšikom. Ako sa teda zdá, televízna romanca plná vášne je pár týždňov po odchode z Farmy už len uzavretou minulosťou.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/miim3s, farma.markiza