Posledný z partie, ktorého na Farme nebola pozrieť jeho rodina, bol Milan. Ten sa však konečne dočkal. Prišla jeho manželka, dcéra a syn. To, čo sa dialo potom, sme v doterajšom dianí na farme ešte nevideli.

Milana prišli na statok podporiť jeho najbližší. Každý by predpokladal, že práve návšteva jeho ženy, dcéry a syna ho nakopnú k tomu, aby zabojoval o 75 000 EUR. Opak bol však pravdou. Milan silnú emočnú situáciu nezvládol. “Ja už nepotrebujem žiadne peniaze, vy ste mojím pokladom, chcem isť domov” povedal Milan pred svojou rodinou. Farmár sa začal všetkým členom svojej sympatickej rodinky ospravedlňovať. Najviac banoval správanie voči dcére, ktorá z jeho zmeny mala evidentnú radosť.

Noc pred duelom medzi Luciou a Vlaďkou sa Milan stratil. Miro s Dávidom sa ho vybrali hľadať, ale márne. Dokonca musel zasahovať televízny štáb aj so strážnou službou (spolu 20 ľudí). Tomuto jeho počinu zrejme predchádzali vyjadrenia ostatných farmárov pri “stole pravdy”. Lucia sa na jeho osobu vyjadrila, že je schizofrenik a svoj hnev len potláča. Vlaďka si zase myslí, že Milan sa vôbec nezmenil.

Nasledujúce ráno sa všetko vysvetlilo. Milan sa našiel a po návrate priznal, že psychicky zlyhal. Jeho najväčší kamarát Dávid si o jeho konaní myslí svoje. Vraj sa zachoval ako malý chlapec.

Toto jeho chovanie však malo nakoniec fatálne následky. Po tomto jeho skrate ho Kvetka z Farmy vylúčila!

Foto: Facebook