Prešovčan Erik Zahorjan (26) stráca nervy. Humorom a sedliackym rozumom sebe vlastným však nájde na svoje počínanie vždy zaujímavé vysvetlenie. Vynájsť sa za každých okolností z neho môže v ponímaní u ostatných urobiť celkom nevinného človeka. Ako to však bude tentokrát?

Účastníčka reality šou Eva Lipovská, ktorej mladý Erik Zahorjan poriadne leží v žalúdku, sa pri rozhovore s ďaľšími farmármi nezdržala komentára. “Ja si myslím, že on by aj trafil niekomu. Treba ho vyprovokovať, ja ho vyprovokujem,” nezdráhala sa sa vo vyjadreniach temperamentná blondínka. Dôvody ich vzájomnej nevraživosti sa okrem iného točia aj okolo záhadného pľuvanca, ktorý Erik uštedril Eve, on si však pevne stojí za svojím nevinným vysvetlením.

“Ona sa postavila do cesty môjmu pľuvaniu. Oni ako mi tam dali tú fajku, že si mám potiahnuť, tak som si vlastne iba odpľul. A ja nemôžem za to, že ten vietor fúkal a jej to proste napľulo na hlavu, a ked som si druhýkrát, tak vlastne zase jej na hlavu,” nezdráhal sa svojského vyjadrenia stavbár z Prešova. Olej do ohňa však prilial aj ďalším, čo si opätovne zlízla nezamestnaná čašníčka.

“Takisto ako keď sme kopali tú záhradku, a to už človek, keď je nervózny, tak zoberie lopatu a hádže úplne dozadu. No a ona sa postavila za mňa dva metre, ja som chytil tú lopatu a som to hodil. To už bolo peklo, hneď sa išla spovedať do spovedeľnice,” dodáva. Erik sa nezdráhal zájsť ďalej a vo svojich vyjadreniach pokračoval.

“Do spovedeľnice sa idem spovedať z hriechov a nie z toho, že niekto mi hodí hlinu do hlavy. To mi je jedno, že ma upozorňovali. Keď mám chrchanec v krku tak si odpľujem. A to, že si tam ona tak blbo sadla, to je zhoda náhod. Osud,” zakončil svoje vysvetlenie. Nie je isté, či si Erik praje predsvedčiť o svojom nevinnom konaní divákov alebo seba samého, jedno je však jasné. Jakuba Zitróna Ťapáka a Martina Šmahela vo Farme X-tra pobavil špičkovo…

Zdroj: farma.markiza.sk, streamable