V duelovej aréne prišla o pozíciu farmárky najnovšie aj veľká bojovníčka a obľúbenec spoluúčastníkov Mirka Kuryś Koperová. Tá sa do reality šou prihlásila primárne pre lákavú finančnú odmenu, vďaka ktorej by dostala možnosť bojovať so synovou chorobou efektívnejšie.

Stanovená úloha sa jej však nepodarila a Mirka musela po nepriazni osudu statok napokon opustiť: „Išla by som znova, ale určite by som išla tak s iným nastavením. Bola by som trošku tvrdšia,“ povedala obľúbená blondínka.

Farmárke Lune bolo už od začiatku jasné, že Mirka je slabý článok a statok by mala opustiť medzi prvými: „Každému hovorila, že ja som z tých najslabších, aby teda mňa hneď brali preč. A to vlastne bol ten pocit, že ja som s týmto pocitom tam musela stále byť. Ona každému stále radila, aby mňa vyhodili. Takže to bolo také dosť nepríjemné byť s týmto na Farme,“ povedala Mirka pre Markízu.

Palce bude statočná mamička naďalej držať Miroslavovi „Mesutovi“ Debnárovi a Eve Vajsovej. Pre chorého syna plánuje Mirka rozbehnúť finančnú zbierku a pomôcť by jej s tým mali pomôcť aj niektorí farmári. Držíme palce!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: TV Markíza | Foto: IG/farma.markiza