Diváci zostali poriadne v šoku, keď sa na verejnosť dostala informácia, že Marek Fašiang by mal koncom aktuálnej série Oteckov oficiálne skončiť. Aj napriek tomu, že televízia Markíza nechcela prezradiť pokračovane deja, zdá sa, že kompetentní už spravili radikálne rozhodnutie.

Marek Fašiang si ako seriálový Tomáš Oravec, ktorý je vdovcom a oteckom Julky (Laury Gavaldovej), získal veľké množstvo divákov. Jeho nevinný “kukuč“ určite vzbudil vášne u mnohých žien. Je však zrejmé, že 33-ročný herec nateraz v seriáli Oteckovia končí, keďže v deji sa má presťahovať do Košíc, aby zachránil vzťah so seriálovou Lindou (Mary Bartalos).

V týchto chvíľach nie je jasné, či sa rodinka zverolekára vráti do príbehu. Televízia Markíza si však pripravila prekvapujúcu náhradu, keďže do domu jedného z oteckov sa nasťahujú Pukyovci. Pôjde o netradičnú rodinu hipisákov, pričom otca Pukyho bude stvárňovať herec Branislav Bystriansky a mamu Eriku si zahrá herečka Edita Borsová. Spoločne sa starajú o päť detí a dve kozy Metu a Lízu. Diváci sa tak majú v najbližších častiach rozhodne na čo tešiť.

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: Facebook/Oteckovia, markiza.sk