Fedor Flašík sa považuje za marketingového guru, keďže mu mnohí politici vďačia za vyhraté voľby. Do parlamentu pomohol v minulosti strane HZDS, no aj súčasnej opozičnej strane Smer-SD. Je tak jedným z najpovolanejších vyjadriť sa k aktuálnej politickej situácií.

Nie je to tak dávno, čo úspešný podnikateľ tvrdo skritizoval vyjadrenia a rozhodnutia vládnych predstaviteľov. ,,Skutočne, takýto bordel ešte v tejto krajine nebol,“ povedal pred pár mesiacmi v rozhovore pre cas.sk, pričom Flašík upozornil, že koaličných lídrov čoskoro zožerú vlastné egá a neschopnosť riadiť tento štát.

Bývalý manžel europoslankyne Moniky Beňovej na konci novembra zaregistroval revolučný nápad Igora Matoviča, ktorý prišiel s návrhom 500-eurového bonusu pre seniorov nad 60 rokov výmenou za to, že sa nechajú zaočkovať. Najnovšie minister financií prišiel s tým, že dôchodcom nechce dávať poukazy, ale priamo hotovosť.

Diskusie, ktoré sa vedú k tejto téme, nenechali chladným ani 63-ročného Bratislavčana. ,,Vážení, som dôchodca, senior. Dokedy si budú tie koaličné ho*ná o nás utierať hubu? Vyjadrovať sa o nás ako dementných, nesvojprávnych, zaostalých debiloch, ktorí nedokážu myslieť, hocikto nás ovplyvní, atď. Tak už dosť! Sme omnoho schopnejší, vzdelanejší a máme životné skúsenosti!!! Nás život nebol plagiát!!! Ale skutočnosť. Choďte už do ri*i, vyjadrujte sa o senioroch dôstojne, nesiahate im ani po členky, vážená dementná koalícia!!!“ odkázal vláde politický marketér.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: FB/Fedor Flašík, cas.sk  |  Foto: YT/HNtelevízia, Startitup