Sú tomu práve dva dni, čo si moderátorka Jasmina Alagič Vrbovská a raper Patrik Vrbovský povedali svoje životné “áno” a z budúcich rodičov sa stali mladomanželia. Na veľkolepej svadbe, ktorá sa uskutočnila na luxusnom zámku v Pezinku, sa okrem blízkej rodiny objavilo aj množstvo priateľov dvojice, medzi ktorými nechýbali ani osobnosti zo slovenského šoubiznisu.

Jasmina a Rytmus tvoria jeden z najsledovanejších párov slovenského šoubiznisu, pričom iba pred pár hodinami zložili na zámku v Pezinku svoje manželské sľuby. Z fotografii, ktoré zverejnili šťastní zaľúbenci, je evidentné, že si svoj veľký deň D skutočne užili, pričom na veselici nechýbalo množstvo ani množstvo ich priateľov.

Okrem rapera Ega, Anity Soul, kapely Kmeťoband, Martina Valihoru či Tonyho Moisésa sa na svadbe objavila aj hudobníčka Sima, ktorá sa tentokrát ukázala v celkom novom svetle. Blondínka s dredami a vždy štýlovým outfitom doplneným teniskami sa na veselici manželov Vrbovských ukázala ako nežná princezná. V jemných ružových šatách a vyčesanými vlasmi sa z nej stala celkom iná žena, pričom vyzerala skutočne úchvatne.

“Bola to krásna svadba plná lásky, emócii, dobrej energie a šťastia. Ďakujeme Rytmus a Jasmina, že sme s Tomášom mohli byť prítomní pri takej krásnej životnej udalosti, akou je vstup do manželstva,” napísala k snímke raperka.

Zdroj: Instagram/SimonaHegerova, Jasmina_Alagic