Je mladá, krásna a veľký svet jej leží pri nohách. Doslova! Potom, ako na pesničkovej súťaži Eurovision Song Contest mimoriadne zaujal svet čský spevák Mikolas Josef, ešte väčší úspech zaznamenala aj jeho krajanka Nykki. Za chrbát 20-ročnej hviezdy od susedov sa totiž postavil samotný Billboard!

„Nováčik, debutantka, popová princezná, vychádzajúca hviezda“ – aj týmito osloveniami častujú zahraničné médiá novú hviezdu svetovej popmusic, ktorá pochádza zo strednej Európy. 20-ročná blondínka však nie je na šoubiznisovej scéne žiadnym nováčikom a fanúšikov si získala predovšetkým ako speváčka v dievčenských kapelách 5 Angels a neskôr Pink Angels.

Mladá hudobníčka sa však rozhodla ísť svojou vlastnou cestou a po roku príprav vydala svoj debutový singel „No Cry“, ktorý 10. júla predstavil americký Billboard. „Vždy sa nájde miesto pre nové dievča, ktoré sa hlási o svoje miesto vo svete popu a Nykki je najnovšia vychádzajúca hviezda, ktorá sa o to pokúsila,“ napísala redakcia magazínu v deň premiéry.

K porozchodovému singlu vznikol, samozrejme, i videoklip, ktorý si získal mimoriadnu priazeň zo strany poslucháčov po celom svete. „Posolstvo sme vyjadrili v klipe kontrastom emotívnych tanečných scén s mojim „ex-“ a povzbudzujúcich scén s kamarátkami. Dúfam, že sa videoklip bude fanúšikom páčiť, lebo pri jeho točení som si takmer dolámala chrbát,“ smeje sa speváčka na margo tanečného videoklipu.

Nykki momentálne žije striedavo v Prahe a v Londýne, pričom sa veľmi rada pravidelne vracia i na Slovensko. „Počas svojich hudobných projektov v minulosti sme často vystupovali aj v Bratislave, na Slovensko som vždy cestovala veľmi rada, fanúšikovia u Vás sú úžasní. Veľmi rada sa k vám opäť čoskoro vrátim,“ posiela Nykki pozdrav aj k našim fanúšikom.

Video: YouTube