Alžbeta Ferencová sa zviditeľnila predovšetkým účinkovaním v markizáckej relácii Koleso šťastia, kde robí asistentku moderátora a prevracia písmená. Ženy na ňu nadávajú, muži tajne obdivujú pre jej anjelskú tváričku. A zdá sa, že nepobláznila len pánov za televíznymi obrazovkami.

[sociallocker]Aj keď je momentálne Betka dva roky bez partnera, kedysi vraj randila s poriadne vplyvnými pánmi. Ako uvádza pluska.sk, na jej zozname nechýba ani lámač ženských sŕdc Boris Kollár, český moderátor Leoš Mareš či slovenský raper Michal Straka, ktorého všetci poznajú pod prezývkou Ego.

„Ani s jedným z nich som nikdy v živote nič nemala. To je smiešne. Myslíte, že mám doma ukryté Kollárovo dieťa? Všetci sú relatívne vplyvní muži a keby som s nimi niečo mala, asi by som bola rada a chcela sa tým pochváliť, nie? Štyri roky som mala priateľa, tak neviem, kde na to kto prišiel?“ zareagovala Alžbeta, ktorá sa od týchto mien dištancuje.

Ktovie, kde je pravda a či s uvedenými mužmi naozaj nič nemala. Jedno je však isté, Alžbeta sa pred piatimi rokmi podieľala na skladbe “Fajnová” od Rytmusa a Igora Kmeťa, takže v vysokých šoubiznisových kruhoch sa už točí poriadne dlho. Veď len Rytmus je pojem sám o sebe. Určite by sme sa preto nečudovali, keby na jej zozname boli aj iné prominentné mená.

Zdroj: pluska.sk | Foto: Instagram
[/sociallocker]