Aj keď sa Slovensko momentálne nachádza v dôsledku pandémie koronavírusu v krízovom režime, mnohých stále neopúšťa humor a dobrá nálada. Práve k tým, ktorí vedia aj v kritickej situácii vyčariť na tvárach svojich fanúšikov úsmev, zaiste patrí i komik Fero Joke.

Je tomu len zopár hodín, čo novinári z ICJK zverejnili šokujúce správy, ktoré sa týkajú bývalej štátnej radkyne Márie Troškovej a Antonína Vadalu, talianskeho „farmára“ žijúceho na východnom Slovensku. Podnikateľ si momentálne odpykáva deväťročný trest za pašovanie drog, pričom je úzko spájaný i s ďalšími kauzami. Ako totiž prepuklo, blízka kolegyňa bývalého premiéra Roberta Fica mala s Talianom komunikovať cez WhatsApp a Thremu v rokoch 2014 až 2017. Dvojica spolu okrem financii riešila aj ovplyvňovanie výberu nového šéfa Colného úradu, kým smeráci i bývalý premiér sa k otázkam ohľadom predmetného odmietli vyjadriť.

Práve celá táto kauza nenechala chladným ani komika Františka Košarišťana, ktorý sa k situácii vyjadril spôsobom sebe vlastným. Ako u neho býva dobrým zvykom, na Instagrame zverejnil ostré video, v ktorom sa rozčuľuje nad sledom udalostí. V prestrojení za Noru Mojsejovú, ktorá jeho náklad ocenila pobavenými emotikonmi, sa priamo prihovára i lídrovi strany SMER-SD. “Že sa nehanbí, hovädo, ten hranol. Tam robí ešte tlačovky pred parlamentami, a pritom je sprostý jak bagandža. Celá tá jeho vláda bola len o kauzách. Ty sa strč, odíď, daj už pokoj!” odkázal politikovi, pričom podporu mu vyjadrili tisíce fanúšikov. A aký máte názor vy?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/fero_joke