Nedeľný hlavný vysielací čas patril na Markíze dlho očakávanej šou Tvoja tvár znie povedome, ktorá sa vrátila na televízne obrazovsky s celkom novou osmičkou súťažiacich. Kým divákov mimoriadne prekvapil predovšetkým 18-ročný herec Martin Klinčúch, hviezdou večera sa stal jednoznačne František Košarišťan.

Fero Joke, ktorého fanúšikovia poznajú ako humoristu rôznych tvárí, prikývol na ponuku televízie Markíza zúčastniť sa šou Tvoja tvár znie povedome. Sympatický komik z Oravy síce nedisponuje hudobným talentom, avšak o to viac dokáže divákov strhnúť prirodzenou charizmou. Ako pred kamerami priznal, pred prvým vystúpením mal mimoriadnu trému a na konci si nepamätal, ako vôbec na pódiu začal spievať.

Muž rôznych tvárí sa v úvodnej epizóde predstavil ako nezabudnuteľná Repete hviezda Jana Kocianová so skladbou Zahoď starosti. Ako sa zdá, Fero, ktorý pre číslo prišiel o svoju charakteristickú bradu, ich v závere taktiež zahodil a ťahanie tónov či bezprostrednými pohybmi na pódiu odrovnal mnohých divákov. Tí v komentároch nešetrili pozitívnymi reakciami, nakoľko práve komik ich svojim vystúpením výborne zabavil. Kým tentokrát sa prezliekol do typickej ženskej postavy, už o týždeň sa v československom kole ukáže ako líder kapely Chiki liki tu-a, ktorá sa preslávila hitom Laska moja, de si.

Toto vám jednoducho zlepší deň!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube, Markiza | Foto: IG/fero_joke, tvojatvarzniepovedome