Na televízii JOJ zaznamenal v minulosti veľký ohlas americký seriál 9-1-1, kde jednu z hlavných úloh stvárnila hviezda Jennifer Love-Hewitt. Okrem nej sa do sŕdc mnohých diváčok zapísal predovšetkým mladý hasič Evan “Buck” Buckley, ktorého stvárnil sympaťák Oliver Stark (29).

Losangelská tiesňová linka denne zaznamenáva množstvo hovorov zúfalých ľudí, ktorí sa ocitli v núdzovej situácii. Práve o ich prípadoch je obľúbený seriál 9-1-1, pričom zachytáva napínavú prácu záchranárov, ale aj ich osobných problémov. Americký seriál mal premiéru 23. septembra 2018 a doposiaľ boli nakrútené štyri úspešné série.

Kým na Slovensku boli doposiaľ odvysielané len dve z nich, už od 2. júla sa môžete na TV JOJ tešiť na tretiu sériu! O 20.35 sa k divákom dostanú prvé dve epizódy a v ďalších týždňoch sa môžete tešiť na voľné pokračovanie seriálu. A aby toho nebolo málo, Oliver Stark nakrútil špeciálne pre slovenských divákov krátke video, v ktorom vyzýva, aby si 9-1-1 nenechali ujsť ani vy. Úprimne, vedeli by ste mu odolať?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TV JOJ, YouTube, IG/tvjoj