Kvôli vyčíňaniu počasia museli zakročiť aj organizátori festivalov. Záverečnú časť programu museli zrušiť. A toto poriadne nahnevalo aj slovenskú modelku. 

Včera sa na Slovensku konali veľké festivaly, ktoré navštevuje množstvo ľudí. Koniec festivalu si však určite neužili podľa ich predstáv. Organizátori ich kvôli búrkam, dažďu a vetru museli ukončiť predčasne.

Festival Topfest býva v posledných rokoch na piešťanskom letisku, po tom ako sa tam presunul zo Zelenej vody pri Novom Meste nad Váhom. Každoročne na ňom vystupuje napríklad Kabát. Práve po koncerte obľúbeného Kabátu zrušili organizátori zostávajúcu časť programu. Fanúšikovia si tak ešte aspoň Kabát stihli vypočuť. “Je nám to ľúto, ale program na festivale Topfest 2016 musel byť z bezpečnostných dôvodov, kvôli pretrvávajúcemu vetru a dažďu, zrušený. Ďakujeme všetkým za účasť a pochopenie,” napísal Topfest krátko pred polnocou na svojej sociálnej sieti. Návštevníci festivalu prejavili zväčša pochopenie, no bolo im ľúto, že svoj koncert neodohrala práve obľúbená domáca kapela Horkýže Slíže.

Kabát svoj jediný koncert na Slovensku našťastie ešte stihol odohrať