Porotkyne z nedeľnej šou Tvoja tvár znie povedome boli asi príliš uvoľnené a nedávali si pozor na svoje reči. Takto sa im podarilo uraziť bývalú Miss Ivanu Christovú a víťazku Superstar Emmu Drobnú. [sociallocker]

Šou Tvoja tvár znie povedome je predovšetkým o zábave, smiechu, speve a tanci. Humor by však nemal nikoho urážať. Toto pravidlo sa nepodarilo dodržať až dvom porotkyniam v nedeľnom priamom prenose na TV Markíza.

Po vystúpení Štefana Skrúcaného alias Paľa Haberu sa po hodnotení herečka Zuzana Fialová neovládla a ukázala posmešne rukami, ako kedysi vyzeral štíhly driek Ivany Christovej. V zápätí si uvedomila, ako veľmi prestrelila a svoj vtip okamžite okomentovala so slovami: “Pardon. To bolo nekorektné. Neviem, prečo som to povedala. Som hlúpa.” Nevieme, či sa už k Ivane doniesli štipľavé slová Fialovej, je však všeobecne známe, že Ivana sa dlhé roky snažila so svojimi kilami navyše bojovať, a preto bude možno túto poznámku považovať za podpásovú podobne ako v minulosti počas šou Let´s Dance.

ivana christova

Fialová nebola ale jediná, kto si nedal pozor na ústa. Katka Knechtová je mimoriadne sympatická speváčka. To, čo však povedala Emme Drobnej po jej skvelom napodobnení speváčky Edith Piaf, si mala radšej nechať pre seba. Pri hodnotení jej výkonu poznamenala na Emminu adresu: “Myslím, že máte niečo spoločné. Tam je neuveriteľná krehkosť so štipkou neurózy. A ty na mňa ako osobnosť tiež takto pôsobíš.” Katka si tiež okamžite uvedomila, ako jej vyjadrenie muselo vyznieť a rýchlo dodala, že to bol kompliment. Dámy, niekedy je mlčať naozaj zlato.

Emma ako Edith Piaf

https://www.youtube.com/watch?v=fCMyrkooTKo

Zdroj: Youtube.com | Foto: Facebook.com, Youtube.com [/sociallocker]