Fico a Pellegrini zbierajú podpisy na predčasné voľby:Ostrý ODKAZ OĽaNO!

Dátum:

Robert Fico, ako aj Peter Pellegrini ohlásili pred pár dňami na tlačovej besede zbieranie podpisov na referendum o predčasných voľbách. Obidvaja lídri strán, ktorí mali ešte nedávno konflikt kvôli poslancovi Žigovi a NAKA, tak majú zhodný cieľ, opäť sa dostať do vlády. Poslanec OĽaNO im ale poslal ostrý odkaz.

Predseda Smeru síce pravidelne posiela šéfovi Hlasu rôzne nepriateľské odkazy, no zdá sa, že téma predčasných volieb ich opäť spája. Obidvaja lídri totiž ohlásili takmer v rovnaký čas zbieranie podpisov na referendum za predčasné voľby, ktoré by chcel Pellegrini uskutočniť už v septembri 2021.

Opoziční politici pritom svorne tvrdia, že ide o „apolitický projekt“ a cieľom má byť prevzatie moci nad krajinou, ktorú vedie súčasná koalícia. Poslanec OĽaNO Peter Pollák jr. má ale na vec celkom iný názor a to, že to nebudú mať vo vláde ľahké, pochopil už krátko po voľbách. Na sociálnej sieti zdôraznil, že súčasná vláda sa musí okrem množstva úloh venovať aj koronakríze. Pousmial sa aj nad slovami, že v referende nejde o politiku: „SmeroHlas na POLITICKÝCH tlačovkách s poslancami, ktorí sú POLITICI, hovoria o APOLOTICKOM PROJEKTE a.k.a. petičné hárky. Oni sa k tomu len hrdo (odborne a slušne) hlásia a úplne náhodou to zaplatia. Hmmm, to mi nejak nevychádza,“ zamýšľa sa.

A tu zrazu na tejto schôdzi si opoziční politici, ktorí sa už ani nechcú hrdiť tým, že boli v bývalej vládnej strane.. v garnitúre, ktorá to tu dehonestovala 12 rokov, predložia návrh k predčasným voľbám. Áno, právo na to majú. Ale odkiaľ berú tú odvahu a kde zabudli sebareflexiu? Kde stratili morálku? Ak nejakú majú… A viete, čo ešte viem? Že SmeroHlas už možnosť mal. Nezvládol ju, a to aj bez COVIDu. Viem, že by chceli predčasné voľby, ale nemajú riešenia k bežnému životu, nie to k životu s koronou!!! Ako bodku uvediem len, že procesy, ktoré sa počas posledných mesiacov dejú na NAKA a ako sa nám plnia väznice, sú už „len“ čerešničkou na torte,“ dodáva poslanec.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Peter Pollák jr. – Poslanec NRSR │ Foto: FB/HLAS – sociálna demokracia, Robert Fico

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...