Fico NEBUDE počúvať príhovor Zelenského: Prezident podľa neho klame!

Dátum:

Robert Fico ako aj ďalší predstavitelia opozičnej strany Smer zvolali v pondelok tlačovú besedu. Tam sa okrem iného vyjadrili aj k nadchádzajúcemu príhovoru prezidenta Ukrajiny Volodymyra Zelenského slovenskému parlamentu, ktorý sa má cez telemost uskutočniť už v utorok. 

Strana Smer usporiadala v pondelok tlačovú besedu, na ktorej padla aj otázka nadchádzajúceho príhovoru ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského. Hlava východnej krajiny sa slovenskému parlamentu prihovorí cez telemost už v utorok.

Zdá sa však, že niektorí politici z opozičného spektra budú Zelenského vyjadrenie ignorovať a v sále nebudú prítomní. Šéf Smeru na rovinu uviedol, že vo svojej poslaneckej lavici sedieť odmieta a Zelenského označil dokonca za klamára! „Nebudem počúvať človeka, ktorý klame na dennej báze,“ vyslovil ostré slová expremiér, ktorý sa len pred pár dňami vyhol súdu o svojej väzbe.

Fico sa domnieva, že ukrajinský prezident tiež poškodzuje záujmy Slovenska rovnako, ako zastavenie dodávok ropy a plynu podľa jeho slov hrubo poškodzuje národné záujmy. Poslanec Ladislav Kamenický zo Smeru dodal, že sa nezúčastní príhovoru, ktorý označil ako „maškarádu“. Predseda hnutia Republika Milan Uhrík na sociálnej sieti poznamenal, že sa nestotožňujú s „arogantným správaním herca/prezidenta Zelesnkého“, ktorý má podľa nich požiadavky, akoby „vládol celému svetu“. V utorok tak zrejme bude počas príhovoru prítomných o čosi menej politikov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto:  FB/Robert Fico, Milan Uhrík Republika

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...