Robert Fico opäť raz šokoval Slovákov po tom, ako sa objavil v známom slovenskom rádiu, kde poskytol rozhovor. Mnohých ale najviac zaujala práve snímka, na ktorej sedí predseda Smeru, kým na stole je položená jeho peňaženka a jeden veľmi luxusný kúsok.

Robert Fico je v poslednej dobe prepieraný v médiách kvôli svojej údajnej novej priateľke a čakateľke na prokuráturu, ktorá má aktuálne obývať luxusný byt v bratislavskom River Parku, hoci má zarábať len 600 eur. V minulosti sa dokonca podrobne rozoberalo aj to, ako si mohol zo svojej mzdy dovoliť platiť bývanie v Bonaparte, či odkiaľ vzala jeho manželka peniaze na hodinky za 30-tisíc, ktoré mu údajne darovala.

Najnovšie je predseda Smeru na pretrase po tom, ako sa stal hosťom v relácií na Rádiu Slovensko. Fico zavítal do štúdia, no pred rozhovorom si na stôl vyložil peňaženku a mobilný telefón. A práve ten sa stal tŕňom v oku stránky InfoSecurity, ktorá upozornila na to, že ide o veľmi luxusný a drahý model značky Vertu.

Robert s mobilom za 15.000. Robert v rádiu vyložil na stôl telefón. A to teda nie hocaký! Sociálnodemokratický!” žartujú pod fotografiou. Hoci sa priamo na stránke cenu od výrobcu dozviete len po požiadaní a kontaktovaní, na Amazone sa skutočne ceny telefónu tohto typu pohybujú vo výške okolo 15-tisíc eur, alebo aj viac. Žeby išlo opäť o darček?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Facebook/Robert Fico, amazon.com, vertu.com │ Foto: Facebook/Infosecurity.sk, Robert Fico